Louis Vuitton inwestuje w ekskluzywne akcesoria

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Czwartek, 26-09-2013

Pisaliśmy niedawno o torebce Capucines Louis Vuitton, która jest aktualnie jednym z najbardziej pożądanych dodatków na rynku luksusowej mody. Kosztuje ponad 15 tysięcy złotych i trzeba na nią czekać. Do tego fasonem i stylem wpisuje się w nurt mody tak zwanej ponadczasowej, ma zatem wszelkie atrybuty by budzić pożądanie jeszcze przez jakiś czas. 

Louis Vuitton zmienia strategię i umacnia swój status marki prawdziwie luksusowej. Jeśli ktoś uśmiechem pobłażania reagował na często podrabiany logotyp i monogram proponowany w takiej ilości, że o dobrym smaku trudno było mówić, teraz będzie musiał zmienić zdanie. Paryski dom mody wraca do źródeł, odchodzi od popularnych i – co tu dużo mówić – oklepanych fasonów i wzorów na rzecz towaru prawdziwie eleganckiego i z najwyższej półki, również tej cenowej. 

Plan jest poważny i poważna jest jego realizacja. Dwa nowe modele – w tym wspominany na wstępie Capucines – to jedno. Louis Vuitton ogłosił właśnie, że od października do zespołu dołączy Darren Spaziani, specjalista od dodatków, który zająć się ma kolekcją akcesoriów. Linia jest teraz kluczowym elementem oferty i ma być utrzymana na najwyższym możliwym poziomie

Darren Spaziani z marką jest dobrze zaznajomiony, bo dla Louis Vuitton pracował już w latach 2004 – 2006. Projektant ma też na koncie kontrakty z Balenciaga, Tory Burch, Proenza Schouler i Diane von Furstenberg. Nic dziwnego, że mówi się o nim, iż jest jednym z najbardziej utalentowanych projektantów akcesoriów. 

Wygląda na to, że Louis Vuitton faktycznie się zmienia, planuje odzyskać zaufanie i odbudować nieco nadszarpniętą reputację, by wrócić na pozycję lidera branży luksusowej. Jeśli ktoś planował w najbliższym czasie zakup torebki paryskiego domu mody, polecamy plan realizować. Jest wielce prawdopodobne, że angaż Spaziani wpłynie na kolejną podwyżkę cen akcesoriów marki. I tym razem może to być więcej niż niedawne 8 procent.

AW

Louis Vuitton inwestuje w ekskluzywne akcesoria

Louis Vuitton stawia na prawdziwie ekskluzywne akcesoria

 • Louis Vuitton inwestuje w ekskluzywne akcesoria
 • Louis Vuitton inwestuje w ekskluzywne akcesoria
 • Louis Vuitton inwestuje w ekskluzywne akcesoria
 • Louis Vuitton inwestuje w ekskluzywne akcesoria
 • Czw., 26-09-2013 Gość
  ,, Paryski dom mody wraca do źródeł, odchodzi od popularnych i – co tu dużo mówić – oklepanych fasonów i wzorów na rzecz towaru prawdziwie eleganckiego i z najwyższej półki, również tej cenowej ''-z najwyższej półki cenowej ?1A co to za słowa dziwnej treści ?Przecież LV od lat jest luksusową marką,najbardziej znane są torebki,portfele i walizki tej firmy,które NIGDY nie były tanie...Za najmniejszą i najzwyklejszą torebkę LV trzeba zapłacić 2 tysiące,a za takie średnie i duże typu shopper albo sholuder bag trzeba zapłacić średnio 4-7 tysięcy,a za wiele modeli powyżej 7 tysięcy...ceny i tak są bardzo wygórowane,więc nie wiem jak dalej można się posunąć.Torebki będą teraz kosztować od 15 tysięcy,czy jak ?!...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-09-2013 Gość
  LV stracił na renomie. Podróbki są wszędzie ...;/ 'co staje się ogólnodostępne przestaje być luksusowe' ...zresztą ceny jak na markę luksusową nie są kosmiczne, myślę że każda normalna kobieta potrafi (i wiele tak robi) odłożyć sobie 2,5 tyś i kupić torebkę LV. u rzadko której gwiazdy można zobaczyć coś z LV, wolą produkty Chanel czy Hermes bo mnie osób może sobie na nie pozwolić... LV po prostu staje się przy nich tandetny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-09-2013 Gość
  Raczej LV chodzi o stworzenie I wykreowanie nowej torebki ktora zastapi Speedy30 Multicaller I bedzie ikona na kolejne 5 10 lat bo z monogramu LV nie zrezygnuje bo to wlasnie na podstawowej kolekcji bije najwieksze pieniadze ! Milonerow I bogatych jest garstka! Po drugie LV jako jedyny Dom Mody nie daje gwiazda rzeczy za darmo! Wiec jak jakas znana gwiazda niezaplaci w butiku za torebke to zadarmo od LV jej niedostanie!!! Dlatego niewiele gwiazd nosi LV bo same musza za torebki I akcesoria placic! Wyjatkiem byla Victoria Beckam bo byla dobra kolezanka Marca Jacobsa ! Ale nawet I to LV uciol I Vicki tez juz nic noedostaje ! I niedostanie! A skoro chodzi o ludzi bogatych to co roku z calego sezonu wiosna-lato jesien-zima niebiegna tylko do LV bo jednego sezonu kupia od LV drugiego od Chanel a trzeciego od Diora czy Gucci! Wiec LV jest potega bo ma w garsci klientow z klasy sredniej ktorej dobrze sie powodzi I stac ludzi na podstawowe kolekcje! Taka jest prawda!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 28-09-2013 Gość
  Gość (Czw., 26-09-2013) napisał:

  Torebki będą teraz kosztować od 15 tysięcy,czy jak ?!...  Torebki Toma Forda potrafią kosztować 20 tys zł. :) :)
  Odpowiedz Zgłoś