Letnia wyprzedaż Intermody

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 02-07-2007

Letnia wyprzedaż Intermody

Lato powinno kojarzyć się z wyczekiwanym urlopem, zwiedzaniem nowych miejsc lub leżeniem na pięknej plaży. Jeśli jednak ciągle jesteś w mieście, warto lato skojarzyć też z sezonem, w którym zaczynają się wyprzedaże.

Do grona tych, którzy już zaczęli wyprzedawać wiosenno – letnią kolekcję należy marka Intermoda. Ceny spadły o 30% i 40% w zależności od asortymentu. Jeśli więc panowie planują zakup garnituru jest ku temu dobra okazja, w salonach Intermoda można go kupić już za 499 zł. Obniżki dotyczą modeli z kolekcji Classic, Prestige i Wind.

Ceny marynarek zaczynają się od 299 zł, a spodni od 129 zł. Do tego Intermoda oferuje przecenione wybrane modele koszul (99 zł) i dzianiny (79 zł).

http://www.intermoda.com.pl

AW

 • Pn., 02-07-2007 gość
  Ta. Drogie życie jest jak narkotyk. TO nie jest ani drogie, ani modne, ani prestiżowe i w ogóle Intermoda projektuje dla emerytów. Reklamują się co prawda, że mają nowoczesny design, ale dla rupa wszystko jest nowoczesne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 02-07-2007 gość
  intermoda to shit i nie powinno się o niej tutaj pisac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 02-07-2007 gość,, kolejny,,,
  czy to sa ceny,,,atrakcyjne,?????/sadzę ze nie
  Jezdze do Stanów i tam jestem w stanie kupic bardzo dobrej marki odziez,obowie itp,,,za naprawde superrr cenęęęę ,,,bo tam sąąąą prawdziwe wyprzedaże,przeceny!!!!!!lepiej wyprzedać po kosztach,,niz trzymać asortyment na kolejny rok,,,gotowka to gotowka !!!!, zamrozona gotowka jest martwa kasą,,,
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-07-2007 fuck-girl
  Intermoda ? tam ladna rzecz zdarza sie raz na kilkaset ...
  Odpowiedz Zgłoś