Jak zarządzać luksusem

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 19-09-2011

Jak zarządzać luksusem

Kreowanie rynku dóbr luksusowych w Polsce zaczyna być coraz bardziej świadomym i przemyślanym procesem. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów. Nic dziwnego, że i zainteresowanie nim zaczyna przybierać coraz bardziej profesjonalny wymiar.

Polsko-włoska Szkoła Designu i Managementu ViaModa oraz Akademia Leona Koźmińskiego śledzą tendencje i otwierają pierwsze i jedyne w Polsce studia podyplomowe – „Zarządzanie marką luksusową”.

Studia kierowane są do absolwentów kierunków biznesowych, ekonomicznych i marketingowych, osób rozwijających własną ścieżkę kariery w sektorze dóbr i usług luksusowych oraz do wszystkich tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją profesjonalną wiedzę w zakresie zarządzania marką luksusową.

Program jest dziełem praktyków biznesu, specjalistów związanych z polskim i światowym rynkiem dóbr luksusowych oraz wykładowców wiodących polskich i zagranicznych uczelni ekonomicznych i artystycznych specjalizujących się w zarządzaniu sektorem luksusowym.

www.viamoda.edu.pl

AW

 • Pn., 19-09-2011 gość
  W Polsce rynek dóbr luksusowych ha ha ha Nie ma czegos takiego - tu nawet nie ma sklepów z dobrami luksusowaymi ( no moze jakies pojedyczne wyjatki ale tylko w Warszawie). No chyba ze dla Polaków Lukssem sa takei marki jak Hugo Boss i Adidas ! Ale na zachodzi to nie jest żaden luksus !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-09-2011 gość
  W Polsce rynek dóbr luksusowych ha ha ha Nie ma czegos takiego - tu nawet nie ma sklepów z dobrami luksusowaymi ( no moze jakies pojedyczne wyjatki ale tylko w Warszawie). No chyba ze dla Polaków Lukssem sa takei marki jak Hugo Boss i Adidas ! Ale na zachodzie to nie jest żaden luksus !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-09-2011 gość
  tylko jest pewien problem - w Polsce na razie nie ma rynku dóbr luksusowych. Poza kilkoma pojedynzymi sklepami w warszawie to w Polsce nie ma zadnych sklepów luksusowych... no chyba ze dla was luksusem jest np. marka Hugo Boss ale to nie jest zaden luksus na zachodzie ( nie jest to marka premium).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-09-2011 gość
  gość (Poniedziałek, 19-09-2011) napisał:  tylko jest pewien problem - w Polsce na razie nie ma rynku dóbr luksusowych. Poza kilkoma pojedynzymi sklepami w warszawie to w Polsce nie ma zadnych sklepów luksusowych... no chyba ze dla was luksusem jest np. marka Hugo Boss ale to nie jest zaden luksus na zachodzie ( nie jest to marka premium).  Z tym Bossem, to pojechałeś... .
  Odpowiedz Zgłoś