Życie w luksusie jako praca?

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 23-09-2013

Pobyt w najlepszych, pięciogwiazdkowych hotelach, jazda luksusowymi samochodami i odwiedzanie najdroższych restauracji w mieście to dla jednych codzienność, a innych… praca. VeryFirstTo, strona internetowa zajmująca się luksusowym lifestylem, waśnie rozpoczęła poszukiwania idealnego kandydata na stanowisko testera, który przemierzy świat bogactwa w poszukiwaniu wszystkiego co najlepsze, najdroższe i o najwyższym standardzie.

Osoba ta powinna być elokwentna, wymagająca, dobrze znać się na modzie, technologii, kuchni a przede wszystkim mieć doświadczenie związane z rynkiem dóbr luksusowych. Według założyciela VeryFirstTo Marcela Knobil’a, stanowisko proponowane przez jego firmę jest niezwykle ciekawe, ale i odpowiedzialne. Chodzi nie tylko o testowanie nowych produktów, ale przede wszystkim opiniowanie na ich temat. „Chętnie spotkamy się ze wszystkimi aplikantami, ale tylko ci, którzy potrafią rozpoznać różnicę między rykiem silnika Bentley i Lexusa, oraz wskazać za pomocą dotyku, która tkanina to  kaszmir, a która wikunia mają duże szanse na to stanowisko”.

Wysokość wynagrodzenia będzie zależało do doświadczenia kandydata. Niestety VeryFirstTo poszukuje kandydatów wśród osób mieszkających w Wielkiej Brytanii. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak tylko poszukiwać swojej idealnej pracy. 

MB

Życie w luksusie jako praca?

Życie w luksusie jako praca.

 • Życie w luksusie jako praca?
 • Życie w luksusie jako praca?
 • Życie w luksusie jako praca?
 • Życie w luksusie jako praca?
 • Niedz., 22-09-2013 jezyk
  Na dluzej taka praca to pewna depresja
  .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-09-2013 princesa
  Jak ktoś potem straci tą prace to tylko w łeb sobie strzelić. Luxus bywa jak narkotyk :-) Jak dla mnie to byłaby praca marzenie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-09-2013 Gość
  jezyk (Niedz., 22-09-2013) napisał:

  Na dluzej taka praca to pewna depresja

  .  w przeciwienstwie do siedzenia dzien w dzien za lada, ta sama przez 40 lat :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-10-2013 Autentyczniewrednababa
  to pewnie każdemu z nas się marzy:)
  Odpowiedz Zgłoś