Wyjazd na wyścig F1 w Szanghaju

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 20-07-2008

Wyjazd na wyścig F1 w Szanghaju Na jednym z najnowocześniejszych na świecie torów wyścigowych w Szanghaju odbędzie się 19.10.2008 roku wyścig Formuły 1 o Grand Prix Chin. Za pośrednictwem biura podróżników Flugo można połączyć oglądanie zmagań Roberta Kubicy i innych kierowców ze zwiedzaniem Szanghaju oraz Hongkongu.

Głównym punktem podróży jest wizyta na torze Shanghai International Circuit i oglądanie wyścigów F1 o Grand Prix Chin. Przed tym jednak przewidziano kilka atrakcji w chińskiej metropolii, między innymi  wjazd na 263-metrową wieżę telewizyjną Perła Orientu, wizytę w ogrodzie Yu z XVI wieku, czy w handlowym miasteczku Yuyuan. Przez trzy dni po wyścigu uczestnicy podróży będą mieli okazję odwiedzić między innymi  położoną na wodzie, przepełnioną klimatem dawnych Chin miejscowość Zhouzhuang (została ona zgłoszona do wpisania przez UNESCO na listę światowego Dziedzictwa Kulturowego), a także poznać dzienne i nocne oblicze Hongkongu.

Podczas całej podróży uczestnicy odwiedzą także ciekawe restauracje, gdzie przewidziano lunche i kolacje, jak restauracja Color oddająca klimat Szanghaju z lat 30 XX. wieku, czy restauracja na pokładzie statku Bauhinia pływającego wzdłuż portu Wiktoria.

Termin podróży to 17-23 października 2008 roku. Wyjazd przewidziany jest dla większej grupy osób.

Cena: od 8 770 złotych od osoby. Obejmuje między innymi przelot na trasach Warszawa-Szanghaj, Szanghaj-Hongkong oraz Hongkong-Warszawa, bilet wstępu na finał F1 w Szanghaju w sektorze C lub E, zakwaterowanie w cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach oraz posiłki w ciekawych miejscach. 

Więcej informacji na stronie biura podróżników Flugo

AWP

 • Niedz., 20-07-2008 Marcin z Wrocławia
  No i ktoś pomyślał i robi na tym kokosy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-07-2008 gość
  Całkiem nice:)))) Poważnie zastanawiam się nad rozbiciem skarbonki:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-07-2008 Mantodea
  Oj chętnie bym pojechała, chętnie :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-07-2008 gość
  a ja skarbonke rozbijam i kuouje męzowii niespodzianke, jak pokarze mu ze moze Kubice na zywo obejrzec , to padnie z wrazenia a ja przy okazji pozwiedzam , zawsze marzylam zeby tam poleciec.
  RAZ SIE ZYJE!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-07-2008 gość
  dobra cena :), chyba skorzystam :DD
  Odpowiedz Zgłoś