Wola Tarasy - zalety domu i apartamentu w jednym!

0 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 22-08-2017

BPI, renomowany belgijski developer, wprowadza na rynek warszawski nowy produkt – apartamenty z dwupoziomowymi tarasami

Już w IV kwartale 2014, przy ulicy Obozowej 16 zostanie oddana do użytku inwestycja Wola Tarasy, w której znajdują się  apartamenty z tarasami o powierzchni od 118 do ponad 200 m2.

Czytaj też: zapachy na wiosnę

 „Nowa jakość” jest jak najbardziej trafnym określeniem, ponieważ na rynku nie ma drugiej takiej propozycji.  Przestrzeń i funkcjonalność normalnie osiągane jedynie w domu, dostępne są teraz w tych wyjątkowych apartamentach!

Apartamenty z dwupoziomowymi tarasami dają  niepowtarzalną swobodę na stworzenie własnej przestrzeni ograniczonej jedynie fantastycznym widokiem panoramy Warszawy, skąd do centrum mamy tylko 4 kmWola Tarasy to – dosłownie – przeniesienie życia na zupełnie inny poziom komfortu.

Apartamenty tego typu cieszą się popularnością w Paryżu, Nowym Yorku czy Montrealu, a teraz są dostępne również w Polsce. 4 pokojowy apartament z tarasami o łącznej powierzchni 155 m2 można nabyć już za 10 900 PLN za m2. Warto spojrzeć na ten projekt również jak na korzystną inwestycję. Przykłady europejskich metropolii pokazują, że wartość tego typu inwestycji szybko rośnie.

Ten niecodzienny projekt powstający na warszawskiej Woli wyznacza nowy standard życia w Warszawie. Mieszkańcy mają do dyspozycji wszystko, co współczesne nowoczesne miasto ma do zaoferowania.  Przestronne dwupoziomowe tarasy stanowią idealne miejsce spotkań towarzyskich i niezakłóconego wypoczynku. Własny kawałek nieba nad miastem  to coś niepowtarzalnego.

Czytaj też: zapachy na wiosnę

artykuł sponsorowany

Wola Tarasy  - zalety domu i apartamentu w jednym!

Wola Tarasy

  • Wola Tarasy  - zalety domu i apartamentu w jednym!
  • Wola Tarasy  - zalety domu i apartamentu w jednym!
  • Wola Tarasy  - zalety domu i apartamentu w jednym!