Wino Brada Pitta także w sklepach

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Środa, 20-02-2013

Sygnowanie nazwiskiem linii odzieży czy kosmetyków to już chyba zabawa dla mało pomysłowych. Kolejni celebryci pragną własnego alkoholu. W branżę winiarską wkroczyli właśnie Brad Pitt i Angelina Jolie. Ich produkt – różowe wino Miraval z nutą róży, lilii, truskawek i malin – do sklepów trafi już w marcu.

Produkcję win hollywoodzkiej pary wspomaga Marc Perrin. To on doradził, by różowe wino utytułować Miraval – od nazwy posiadłości Brada i Angeliny we Francji. Nazwa Pink Floyd (od ulubionego zespołu Brada Pitta) musiała zostać zmieniona, ponieważ nosi ją już inny alkohol dostępny na rynku.

We francuskiej winnicy powstanie cała linia win ekologicznych. Po premierze wina różowego przyjdzie kolej na białe, które na rynek wypuszczone zostanie latem. Czerwone pojawi się jako ostatnie, ale nastąpi to jeszcze w tym roku.

Procesu powstawania trunku doglądał osobiście Brad Pitt. W końcu ukończył kurs sommelierski, a to, że jego własne wino poda gościom na swoim ślubie (który najprawdopodobniej odbędzie się na przełomie maja i czerwca), zapowiedział już latem ubiegłego roku (Czytaj też: Wino Brada Pitta na ślubie Brada Pitta).

Brad i Angelina to kolejni celebryci produkujący własne wino. Wiosną ubiegłego roku do sprzedaży w Kalifornii trafiło wino Barrymore Pinot Grigio. Trunk Drew Barrymore to wino białe z cytrusową nutą i rodzinnym herbem na etykiecie butelki (czytaj też: Wino od Drew Barrymore).

Wcześniej do branży winiarskiej swoje trzy grosze dołożyli m.in. Emilio Estevez, John Lasseter, Olivia Newton-John, Jason Priestley, Antonio Banderas i Madonna.


MM

Wino Brada Pitta także w sklepach

Brad Pitt i Angelina Jolie

  • Wino Brada Pitta także w sklepach
  • Wino Brada Pitta także w sklepach
  • Wino Brada Pitta także w sklepach
  • Wino Brada Pitta także w sklepach