Miliarder chce legalizacji narkotyków

5 Komentarzy
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 31-12-2012

Ekscentryczny biznesmen uważa, że rok 2013 powinien być dobrym momentem na poważną dyskusję o kwestii zalegalizowania narkotyków. Według miliardera będzie to jedna z głównych tendencji przewijających się przez publiczną debatę.

Branson promuje hasło "This Year, Drug War Ends". Dlaczego w ogóle zaangażował się w sprawę legalizacji? Uważa bowiem, że miliony osób siedzi niepotrzebnie w więzieniu za posiadanie marihuany albo innych niegroźnych środków. Spędzając czas za kratkami marnują swój potencjał.

Branson podaje przykład biznesu, jaki można zrobić na legalizacji: sama Kalifornia rocznie mogłaby zyskać 1,4 miliarda dolarów przychodów z opodatkowanych narkotyków.

Miliarder ma nadzieję, ze wojna z narkotykami wkrótce się zakończy i ma nadzieje, że legalizacje wesprze środowisko biznesowe

EM

 • Wt., 01-01-2013 Marcin z Wrocławia
  Pewnie już wie jak na tym zarobić ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-01-2013 Gość
  Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec z tego korzystac :) Ale głowy naszych polityków mentalnie to chyba jeszcze w średniowieczu sie znajdują :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-01-2013 rycho
  Myslę ,że gangi nie są zainteresowane urynkowieniem tego towaru.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-01-2013 Gość
  jasne, niech tylko zabierze wszystkich narkomanów z mojego bloku, o których codziennie się potykam, wychodząc :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-01-2013 jartooo
  Bardzo dobry pomysł, więcej takich osób jak on do naszego rządu proszę :D przynajmniej chłopacy na dzielni legalnie emeryturę by mieli ;)
  Odpowiedz Zgłoś