Kobiety na powiększanie piersi, panowie - pośladków

53 Komentarze
4 Zdjęcia
Niedziela, 01-09-2013

Jak zakończyć kryzys wieku średniego? Najlepiej pozbyć się problemów spędzających sen z powiek. W przypadku mężczyzn oznacza to m.in. odnalezienie sposobu na płaskie pośladki. Jak poinformował "New York Times", wśród panów zapanowała moda na ich podnoszenie i ujędrnianie.

Mężczyźni wraz z wiekiem tracą tłuszcz, co wpędza ich w niemałe kompleksy. Brzuch staje się coraz większy, a pośladki - mniejsze. Jest na to sposób - wizyta w gabinecie chirurga plastycznego. Panowie, którym przeszkadza płaski, niemal nieistniejący tyłek, mogą zdecydować się na liposukcję brzucha i wstrzyknięcie tłuszczu w pośladki, czyli tzw. przeszczep tłuszczu.

Według danych ASAPS, czyli Amerykańskiego Stowarzyszenia Estetycznej Chirurgii Plastycznej, w ubiegłym roku spośród osób, u których przeprowadzono modelowanie pośladków, 6,2 proc. stanowili mężczyźni. W 1997 roku było ich zaledwie 2,2 proc. Powód? Intensywniejsza wśród mężczyzn walka z kompleksami i żartami.

Mężczyźni na zabieg godzą się głównie z jednego powodu. Chcą, by spodnie,  zarówno te do noszenia na co dzień, jak i do uprawiania joggingu, lepiej prezentowały się na ich pośladkach. Osiągnięcie takiego celu jest jednak kosztowne.  Procedura, dla której alternatywą są implanty pośladków, wyceniana jest na około 8,5-10 tys. dolarów.

Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na modelowanie pośladków w gabinecie medycyny estetycznej, korzystają z oferty producentów bielizny, którzy coraz częściej - na wzór bielizny korygującej dla kobiet - proponują bieliznę podtrzymującą pośladki.

MM

Kobiety na powiększanie piersi, panowie - pośladków

Panowie coraz częściej decydują się na przeszczep tłuszczu. Najpierw przechodzą liposukcję brzucha

 • Kobiety na powiększanie piersi, panowie - pośladków
 • Kobiety na powiększanie piersi, panowie - pośladków
 • Kobiety na powiększanie piersi, panowie - pośladków
 • Kobiety na powiększanie piersi, panowie - pośladków
 • Czw., 22-08-2013 dlaczego ja?
  na miejscu niektórych panów ujędrniłabym sobie mózg zamiast tyłka... nie wiem kogo miałby zachwycac doklejony kuper... wg. mnie taki facet jest już na odstrzał- psychika też do operacji plastycznej sie nadaje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-08-2013 Gość
  Troche przysiadow ze sztanga i posladki rosna ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-08-2013 zdrowa
  To chodzi o aktorów porno. Zdrowy na umyśle facet nie zrobi tego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-08-2013 x-er
  Ostatnia fota, to koleś z portalu gejowskiego. A na całym zamieszaniu najlepiej wyjdą... chirurdzy dokonujący tych niby-zabiegów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-08-2013 Gość
  kretyni
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-08-2013 Pseudonim Nieznany
  Najpierw to by takim się przydała operacja mózgu i wizyta u psychiatry. Dopiero potem powinni zdecydować. A może chodzi o przeszczep w miejsce głowy, to by było zrozumiałe?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-08-2013 Gość
  Świat schodzi na psy... Ludzie nie mają co robić z pieniędzmi to głupieją. Mężczyźni? Raczej idioci podają się takim zabiegom, zresztą to samo można powiedzieć o kobietach... Płeć nie ma właściwie znaczenia. Jak ktoś chce lepiej wyglądać to niech ruszy swoje cztery litery i poćwiczy trochę, mięśnie się napną i pupka będzie cudowna, żadna operacja nie potrzebna. No chyba, że ktoś chcę wyglądać jak Ken lub Barbie, to wtedy racja potrzebna jest operacja!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 24-08-2013 kias
  Bzdura-z tym ze mezczyznom z wiekiem sie dzieje to i tamto.Ja mam niemal 60 lat a laski po 20 lat sie ogladaja za moim tylkiem.Wystarczy trzymac kondycje i to wszystko.Jak ktos nie mial tylka za mlodu to i na starosc go miec nie bedzie-chyba proste.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 24-08-2013 gosc
  jak mózg wypchany jakimś gó....em to i w poślady też se może zapompować.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 24-08-2013 mycha
  Głupich nie sieją-sami się rodzą.Głupcy nie wiedzą co robić z forsą.(nie ma tu nic wspólnego kompleks niższości)
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6