Futro Tyka Furlux

36 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 23-11-2007

Futro Tyka Furlux Futro to jedno z najbardziej luksusowych i kontrowersyjnych wierzchnich okryć. Kiedyś nakładane tylko przez dojrzałe kobiety, dziś stało się wyznacznikiem elegancji, stylu i zamożności również młodszych pań.

Prezentowane futro uszyto z namibijskiego karakuła i norki. Prosty, lekko rozszerzany fason ma wykładany, duży kołnierz i szerokie mankiety luźnych rękawów. Całość utrzymana jest w brązowo – złotej kolorystyce i sięga kolan. Płaszcz posiada certyfikat dający gwarancję najwyższej jakości wyrobu i jego ekskluzywności. Futro powstaje na indywidualne zamówienie, a czas realizacji wynosi około 2 miesięcy.

Cena (zależy od rozmiaru): około 37 000 zł

Salon Imperial
Ul. Odzieżowa 12 D/1
71-502 Szczecin

Tel. 091 422 80 23, 0604 14 24 14

Futro Tyka Furlux

AW

 • Pt., 23-11-2007 LiZZy
  Jest tragiczne!!!

  Cóż to za deseń i detale?!
  I cóż to za modelka?

  Fason jest ok, kolor również.
  Pas odpada;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  Nieładne :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  Norki piekne...
  lecz reszta ohydna... karakuly nie sa zbyt ladne z norkami a ten pas to totalne dno... a modelka to bez komentarza...
  wedlug mnie powinny byc same norki albo karakuly... bo futra maja byc klasyczne i wykwitne...a nie tandetne...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  Jak jest różnica między noszeniem futra z karakułów a zwyczajnym korzuchem z jągnięcia? chodzi o wiek zabijanych zwierząt? I te i te są zjadane więc o co chodzi? Dla tych wszystkich osób powtarzajće obiegowe opinie o futrach i wtykające w co drugi post filmiki z PETa, radzę najpierw zapoznać się z tematem, poczytać literaturę i zastanowić się zamiast się burzyć. Los zwierzaka hodowange na futro to aj w porównaniu z losem krowy lub kury trzymanych dla jaj i mleka. I to - uwaga - nie chodzi o skrajne przypadki (to co pokazano w filmiku PETa to jest właśnie taki skrajny przypadek bestialstwa, to nie są powszechne praktyki i jest to nielegalne), tylko o to co gearantują ustawy i normy. a jeśli już mówimy o losie zwierząt, to dużo więcej cierpień i szkód przyrodzie, przynosi sam fakt istnienia cywilizacji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  Tak jak jemy swinie i krowy tak mozemy zdzierac z nich skore i sie w nia przyodziewac. Stek jest pycha. A foterko juz nie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  Na obiad stek z jelonka, na deser jagnięcy mózdzek z malinami ;) kolacja to rozkosz zajadania się króliczym mięskiem owiniętym w tłuściutki bekonik :)) No dobra. Koniec marzen. Wracam do zdzierania skóry z mojego szynszylka. Jeszcze tylko dwa i mam futerko !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  LUDZIE NIE NOŚCIE FUTER!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 TURBO KATOLIK
  Ludzie ! NIE JEDZCIE MIĘSA, NIE NOSCIE BUTÓW ZE SKORY, NIE SIADAJCIE SWOIMI WIELKIMI I BARDZO POBOZNYMI DUP AMI NA SKORZANYCH FOTELCH, NIE ROBCIE SOBIE SNIADANIA Z POCZĘTEGO KURZEGO ZYCIA, WYRZUĆCIE RĘKAWICZKI, KOSMETYKI TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH I BRON BOŻE NIE UZYWAJCIE PRODUKTOW ZAWIERAJĄCYCH ZELATYNE POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO ! NIE KARMCIE SWOICH PSOW SUSZONYMI USZAMI SWINSKIMI I NIE RZUCAJCIE IM KOSCI INNYCH BIEDNYCH ZWIERZĄT ! NO. I DO KOŚCIOŁA !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  moja mama ma ten
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 gość
  gość (Piątek, 23-11-2007) napisał:  Jak jest różnica między noszeniem futra z karakułów a zwyczajnym korzuchem z jągnięcia? chodzi o wiek zabijanych zwierząt? I te i te są zjadane więc o co chodzi? Dla tych wszystkich osób powtarzajće obiegowe opinie o futrach i wtykające w co drugi post filmiki z PETa, radzę najpierw zapoznać się z tematem, poczytać literaturę i zastanowić się zamiast się burzyć. Los zwierzaka hodowange na futro to aj w porównaniu z losem krowy lub kury trzymanych dla jaj i mleka. I to - uwaga - nie chodzi o skrajne przypadki (to co pokazano w filmiku PETa to jest właśnie taki skrajny przypadek bestialstwa, to nie są powszechne praktyki i jest to nielegalne), tylko o to co gearantują ustawy i normy. a jeśli już mówimy o losie zwierząt, to dużo więcej cierpień i szkód przyrodzie, przynosi sam fakt istnienia cywilizacji.


  Zgadzam się z tym:) W ogóle to nie założyłabym sztucznego futra... obleśne...;/;/
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4