Co noszą gwiazdy: Mucha w kapeluszu Philip Treacy

8 Komentarzy
5 Zdjęć
Piątek, 21-12-2012

Takie nakrycia głowy to na polskich „salonach” rzadkość. Raz, że to ryzykowana ekstrawagancja, a tej rodzime gwiazdy się boją. Dwa, że efektowne kapelusze potrafią sporo kosztować. 

Absolutnym mistrzem ubierania głowy jest Brytyjczyk Philip Treacy. Na liście jego klientek i wielbicielek widnieją nazwiska największych gwiazd z całego świata (z Lady Gagą na czele), a kapelusze do swoich kolekcji zmawiają u niego takie domy mody jak Chanel, Givenchy, Alexander McQueen, Valentino czy Ralph Lauren. Pań nie odstraszają szalenie niekiedy wymyślne konstrukcje wychodzące z pracowni mistrza. Dzieła Treacy’ego obecne są na najważniejszych czerwonych dywanach, najbardziej prestiżowych imprezach i uroczystościach (nie ma królewskich ślubów bez nakryć głowy od Philipa Treacy).

Nic więc dziwnego, że polska gwiazda w efektownym kapeluszu w teatrze na warszawskiej Ochocie okazała się być niemałą sensacją. I choć kapelusz zaliczyć można do raczej skromnych dzieł słynnego modysty, emocje i tak były spore. Odważną gwiazdą okazała się być Anna Mucha, która w kapeluszu Philipa Treacy wybrała się na pokaz kolekcji Paprocki & Brzozowski i przyćmiła stylizacją pozostałych gości. 

Kapelusz, który prezentowała Mucha do Polski przyjechał z okazji współpracy kreatora nakryć głowy z producentem likieru Baileys. Treacy zaprojektował nową butelkę alkoholu oraz kolekcję kapeluszy i tiar nim inspirowanych.

Anna Mucha we wtorkowy wieczór postawiła na fuksję. Kapelusz zestawiła z sukienką duetu Paprocki & Brzozowski. Mocną całość dopełniła czernią: szpilek Christian Louboutin i torebki Parfois

AW

 • Pt., 21-12-2012 leokadia
  Wreszcie powiało wielkim światem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-12-2012 Gość
  chyba bakiem powialo... z gowna bicza nie ukrecisz
  leokadia (Pt., 21-12-2012) napisał:

  Wreszcie powiało wielkim światem.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-12-2012 Gość
  beznadziejnie - trzeba mieć to coś, aby wyjść w tym czymś, a to zabrakło czego?!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-12-2012 gosc
  Paskuda! Za duzy placek na glowie do tego brzydka sukienka!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-12-2012 gosc
  leokadia (Pt., 21-12-2012) napisał:

  Wreszcie powiało wielkim światem.

  Tak powialo malomiasteczkowa "elegancja"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 22-12-2012 Gość
  Strój niedostosowany do okazji to powszechne faux pas u celebrytek. Zgodnie z dewizą, że nieważne co mówią, byle po nazwisku. Tak więc co tu komentować...?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 22-12-2012 ANAKONDA
  Można dyskutować czy to ekstrawagancja, czy już lekki świr snobki, pozującej na arystokratkę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-12-2012 Gość
  Ładniutko.
  Odpowiedz Zgłoś